Google üzerinde “resmi Paykwik sitesi” ya da “güvenilir Paykwik siteleri” olarak yapacağınız bir araştırmada, binlerce içeriğe rastlayacaksınız. Her biri özenle inşa edilmiş bu web siteleri üzerinde Paykwik alım ve satım işlemleri gerçekleştirebileceğini düşünebilirsiniz. Bu siteler arasında gerçek resmi Paykwik siteleri bulunduğu gibi, aynı zamanda dolandırma amaçlı kurulmuş ve güvenilir Paykwik siteleri görünümünde olan bir çok sahte içerikte bulunmaktadır.

Kart satın alırken ve bozdururken, özellikle dikkat etmeniz gereken bu durumdan kurtulmaksa oldukça basit. Resmi Paykwik Sitesi olan Paykwik APR sitesini ziyaret etmeniz halinde, resmi paykwik satıcıları olarak adlandırılan bir çok reseller firma ile karşılacaksınız.

Bu listeden seçeceğiniz her hangi bir firma, gerek bozum gerekse Paykwik alım taleplerinize hızlı bir şekilde yanıt verecek ve güvenilir bir Paykwik sitesi üzerinde işlem gerçekleştirmenizi sağlayacaktır.

Resmi siteler neden daha pahalı?

Pahalı sözcüğü aslında, eş niteliklerde olan iki ya da daha fazla ürün,hizmet v.b. gibi ihtiyaçlarımız karşılığında tedarikçi kişi/kurumların piyasa değerinden yüksek fiyatlar talep etmesi ile oluşan bir durumdur.

Görünürde aynı kartı satacağını vaat eden farklı firmalarda farklı fiyatlar uygulanıyor gibidir. Fakat içerikte, gerçek anlamda kart satacağını sandığınız aldatıcı web siteleri üzerinde, yaşayacağınız tek tecrübe para kaybı olacaktır.

Resmi siteler üzerinde yapacağınız işlemlerde, sözde paykwik satıcısı sitelere nazaran daha yüksek bir fiyatlandırma ile karşılaştığınızda, bu sitenin pahalı olduğunu düşüneniz bu nedenle, oldukça normal olan bir durumdur. Aslında iki farklı durum söz konusudur. Bir site üzerinde gerçek anlamda Paykwik Satın alımı gerçekleştirirken,diğerinde koca bir sıfırla karşı karşıyasınızdır. Önemli olan bu durumun acilen farkına varmanız ve hata yapmamanızdır. Ucuz Paykwik almak adına yapacağınız bu ve benzeri hatalar, size sonuçta sadece para kaybettirecektir.

0 Comments

Bir cevap yazın