Paykwik kullanım açısından tüm diğer sanal kartlara nazaran çok daha basittir. Tek yapmanız gereken, ödeme gerçekleştirmek istediğiniz web sitesi üzerinde ödeme yöntemi olarak Paykwik seçiminden sonra,gerekli alana kart bilgilerinizi girmektir.

Paykwik Kart‘ın kullanımı sadece alışveriş sitelerinde ödeme yöntemi olarak kısıtlı değildir. Bir çok çevrim içi oyun firması tarafından da tercih edilen Paykwik, Knight Online, Leauge of Legends, World of Warcraft, Metin2 gibi bir sürü mmorpg oyun içerisinde de ödeme yöntemi olarak kullanılmaktadır.

Paykwik Kart nasıl kullanılır sorusunun yanıtı, ödemeyi gerçekleştireceğiniz firmaya göre kısmen değişkenlik göstermektedir. Kartı kullanım amacınıza bağlı olarak ve harcama miktarınıza bağlı olarak, elinizde bulunan kodu, karşı tarafla paylaşma yöntemi de değişmektedir. Örneğin bir para transfer aracı olarak da kullanabileceğiniz kartın 16 haneli kodunu, Dünya’nın her hangi bir yerinde bulunan akraba yada arkadaşlarınızla paylaşmanız, para transferini kolayca ve gönderim ücreti ödemeden gerçekleştirmenizi sağlayacaktır.

Paykwik ile nasıl Para Transferi yapılır?

Paykwik Kart, bozdurma olarak isimlendirilmiş ve bir çok Paykwik sitesi üzerinde sağlanan hizmet sayesinde, dilediğiniz an gerçek paraya dönüştürülebilir ve dilediğiniz banka hesabına ve dilediğiniz kişi adına havale ya da eft yöntemi ile para gönderimi sağlanabilir.

Kartı bir para transfer aracı olarak kullanmak için, bütün üzerinize düşen, para göndermek istediğiniz kişi ile kart bilgilerini paylaşmak olacaktır. Kodu sizden alan kişi, güvenilir bir Paykwik sitesi üzerinde Paykwik bozdurma talebi oluşturmak kaydıyla, dakikalar içerisinde kendi banka hesabına havale yöntemi ile aktarır ve para gönderimi sağlanmış olur.

Paykwik.xyz üzerinde sizler için kolay para transfer aracı sunmuş bulunmaktayız. Paykwik Bozdurma Sihirbazımızı kullanırken, banka hesap bilgileri kısmında para gönderimini sağlamak istediğiniz arkadaşınızın ya da yakınınızın banka bilgileri girmeniz halinde, karşı tarafla kod paylaşımına dahi gerek duymadan, hızlı paykwik bozdurma ve para transferi işlemini gerçekleştirmiş olursunuz.

0 Comments

Bir cevap yazın