Paykwik Bozdurma

Paykwik bozdurma olarak adlandırılan işlem, Paykwik Kart içerisindeki bakiyenizin, devretme yolu ile aracılık yapan bir firmaya satılmasıdır. Bu satış işlemi karşılığında, önceden firma ile kart sahibi arasında kararlaştırılmış olan fiyat uygulanır. Paykwik bozdurma fiyatları, seçmiş olduğunuz firmaya göre değişiklik göstermektedir. Gerekli işlemler tamamlandıktan sonra,ilgili firma tarafından dilediğiniz banka hesabınıza bakiye aktarılır ve böylelikle kartı nakit paraya dönüştürmüş olursunuz.

Paykwik Bozdurma Fiyatları

Yukarıda da belirttiğimiz üzere, Paykwik bozdurma fiyatları, her bayii de farklılık göstermektedir. Paykwik Satış & Bozum firmasının belirlemiş olduğu kuru kabul ettiğiniz takdirde, kur * bakiyeniz kadar olan tutar banka hesabınıza eft ya da havale yöntemi ile aktarılır. Bazı müşterilerimiz, fiyatların neden bazı firmalarda çok yüksek olduğunu sıkça soruyor olmasından ötürü, bu yazımızda bazı açıklamalar getirme ihtiyacı duymaktayız.

İnternet üzerinde gördüğünüz her Paykwik Sitesi,güvenilir bir Paykwik sitesi değildir. Bazı Paykwik Resmi Bayisi görünümündeki siteler üzerinde, kodlarınız sizden bozdurma vaatleri ile talep edilmekte ve kod paylaşımından hemen sonra, canlı destek,whatsapp gibi iletişim kanalları ulaşılmaz olmaktadır. Bu nedenle avro başına 5-10 kuruş gibi farkları göz önünde bulundurmanız, hem en yüksek kurları almanız açısından fayda, hemde dolandırılma açısından daha büyük risk ihtiva etmektedir.

Paykwik bozum işlemlerinde, izlenecek en doğru yol, Resmi Paykwik Sitesi üzerinde, Paykwik Reseller olarak adlandırılan firmalar listesine göz atmak olacaktır. Web sitesi üzerinde yer verilen tüm firmalar kurumsal kimlikle çalışmaktadır. Bu listeden, en yüksek kurlar ile bozum sağlayan firmayı tercih etmeniz sizin hem güvenli, hem de oldukça hızlı Paykwik bozdurma deneyimi anlamına gelmektedir.

Paykwik Nasıl Bozdurulur?

Paykwik bozdurmak istediğinizde, konu ile alakalı bilginiz olmayabilir. Paykwik nasıl bozdurulur sorusuna yanıt arıyor olabilirsiniz. Yazımızın devamında, tüm sanal kartlar için geçerli olan adımları oldukça açıklayıcı bir biçimde anlatmaya çalıştık.

Paykwik Kart, alış ve satış fiyatları değişkenlik göstermektedir. Alt yapısı Neosurf tarafından oluşturulan Paykwik, Avro parabirimine endekslidir ve kurlardaki dalgalanmalara paralel olarak Paykwik Fiyatları‘da değişkenlik göstermektedir. Bu nedenle aynı gün içerisinde dahi aynı Paykwik firmasından farklı fiyatlar verilebilmektedir. Bozdurma işleminizi gerçekleştirmek için,öncelikle 16 haneli Paykwik kodunuzu hazır bulundurunuz. Sonrasında tercih ettiğiniz firmanın whatsapp ya da canlı destek kanalı üzerinden iletişime geçiniz. Bakiyeniz deki tutarın gönderilmesini istediğiniz banka bilgilerinizi ve kart içerisindeki miktarı kard kodu ile birlikte hazır bulundurunuz. Firma yetkilisi sizden bu bilgileri talep ettiğinde, güven sorunu yaşamadığınız takdirde gönderiniz. Tüm bu işlemler tamamlandıktan sonra ve gerekli kontrollerin ardından, firma yetkilisi, kart tutarını belirtmiş olduğunuz banka hesabına yatırmış olacaktır.

Paykwik XYZ ekibi olarak, yukarıda bahsettiğimiz işlemler bizde biraz farklı olarak uygulanmaktadır. Ana sayfamız üzerinde bulunan <a href=”/#paykwik_bozdurma”>Paykwik Bozdurma</a> bölümündeki basit kullanımlı Paykwik Bozdurma Sihirbazımız sayesinde, tüm bu işlemleri herhangi bir müşteri temsilcisine bağlanmadan gerçekleştirebilmektesiniz.

0 Comments

Bir cevap yazın