Hakkımızda

BİZ KİMİZ?

Paykwik XYZ bir Sanmar Bilişim iştiraki olup, Paykwik Resmi Bayisi (Paykwik Reseller) olarak faaliyetlerini sürdürmektedir. Yedi yılı aşkın Sanal Kart tecrübesiyle piyasaların önde gelen kuruluşlarından birisi olan Sanmar Bilişim çatısı altında 2018 yılında hizmete başlamıştır.

Sitenin kuruluş amacı sadece hızlı,güvenilir ve ucuz Paykwik satışı ve bozumu gerçekleştirmektir. Tüm rakiplerimizin aksine, web sitelerimiz üzerinde haftanın 7 günü ve günün 24 saati işlemler kabul edilmektedir. Gerektiğinde Paykwik Whatsapp, gerektiğindeyse canlı destek kanalımız üzerinden kesintisiz hizmet vermekteyiz.

Firmamızın temel prensipleri arasında yer alan zaman hızlı servis ve güvenilir hizmet anlayışı çerçevesinde, her geçen gün daha da yükseklere tırmanıyoruz. Siz değerli müşterilerimizin bize verdiği değer sayesinde Paykwik Kart satışlarında ki gözle görülür artış, tüm sanal kart sektörünün dikkati çekmiş durumda.

Faaliyetlerimizi yürüttüğümüz Sanmar Bilişim çatısı altında verilen yüzlerce hizmetten sadece birisi olan Paykwik Satış ve Bozdurma işlemlerinde inanılmaz derecede hızlı ve güvenilir oluşumuzun da etkisiyle, 2020 yılı hedeflerimiz içerisinde bulunan sermaye arttırımı için gerekli işlemleride başlatmış bulunmaktayız.

Günün her saati faal olan çalışanlarımızın tamamı 6 ay süren özel eğitim akabinde özellikle seçilerek görevlendirilmektedir. 40 a yakın personel ve 12 ayrı çağrı merkezi ile tüm Türkiye çapında ulaşılması zor ama bir o kadarda sevindirici olan başarı hikayemiz 2012 yılında başladı.

Bilişim sektöründe meydana gelen ekonomik kriz sonucunda düştüğümüz arayış içerisinde, çevrim içi gerçekleştirdiğimiz bir alışverişte yaşadığımız sorun, bizim için belkide hayati bir dönüşüm noktası haline geldi ve ödeme yöntemleri üzerine yoğunlaşmaya başladık. 2018 yılı itibarı ile layık görüldüğümüz Türkiye Resmi Paykwik Bayiliği ile beraber tüm diğer sanal kartların satış ve bozum işlemlerini durdurup, yalnızca Paykwik Kart üzerine yoğunlaştık.

 
Satılan Kart Sayısı
 
Mutlu Müşteri
 
Gerçekleştirilen Paykwik Bozum
 
Yıllık Birikim

MUTLU MÜŞTERİLER

BİZİMLE ÇALIŞMAK İSTERMİSİNİZ?

EVET

× Whatsapp